• Ново
BrushIt 16 Пакет Замена Глави Вклучувајќи Капаци Компатибилен со Орален Б Замена Глави за Електрична Четка за заби
zoom_in

BrushIt 16 Пакет Замена Глави Вклучувајќи Капаци Компатибилен со Орален Б Замена Глави за Електрична Четка за заби

DEN 311.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вклучува 16 Brush It Точноста Замена Четка за заби Глави и 16 Замена Четка Глава ги Опфаќа.Одговара на повеќето Орално-Б електрични четки за заби (НЕ одговара Усно-Б Sonic Заврши, Cross Action Моќ батеријата четка за заби, Виталност Sonic, Pulsonic, Орално-Б Заврши батеријата четка за заби, и 3 D Бела батеријата четка за заби.).Четка глави доаѓаат со сина наежвам индикатори кои се слабее, да ве потсетам, кога да ја замените вашата четка глави.Brush It замена четка за заби глави спречување на кариес, обезбедување на длабоко чистење и отстранување на забниот камен и заштита против гингивит.Ако сте фан на Орално-Б Прецизност Чиста Електрична Четка за заби Замена Четка Глави, ние би сакале да се обиде Brush It е Точноста Замена Четка Глави и Опфаќа.Brush It четка за заби замена четка глави се одобрени од FDA и да индустриски стандарди и компатибилен со целиот состав на Оралната Б Браун Електрична Батерија се справува со Четка за заби.Ако ви се допаѓа користење Орален Бс Прецизност Чиста замена глави, ќе уживате во неговото користење нашата четка глави.Brush It е независна фабрика производство на квалитетна замена четка за заби глави за некои Орални Б четки за заби.Brush It не е поврзано со трговски марки на Procter & Gamble Company БРАУН.

Избор на купувачот..