• Ново
Toof Рачни Четки За Заби (Полна Големина, Сина)
zoom_in

Toof Рачни Четки За Заби (Полна Големина, Сина)

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Со повеќе од 4.000 мека, двојно-layer, ultrafine влакната, Toof прегратки на криви на вашата уста, масажи вашите непца, добива помеѓу забите и се остава со посветла, и поздрава насмевка.Toof Четки доаѓаат со хигиенски капак и вшмукување чаша закачалка да се задржи вашата влакната во форма и заштитени од бактерии дома или на пат.Расипување на забите и заболување на непцата предизвика многу хронични болести, и свеж Toof Четка е 95% повеќе сила на чистење и отстранување на наслаги од вашите лошите стари, излитен четка за заби.Никој не треба да биде без нешто како основна како четка за заби, па преку нашите Toofer Програма, ние се донира еден Бесплатен Toof Четка за добротворни цели за секој четка ќе го купите.Никој не треба да биде без нешто како основна како четка за заби, па преку нашите Toofer Програма, ние се донира еден Бесплатен Toof Четка за добротворни цели за секој четка ќе го купите.Toof Полна Големина Четка за заби со над 50% повеќе мека, двојно-layer, ultrafine влакната и 8 степен криви глава дека прегратки на криви на устата и кожата со половина напор.Доаѓа со snap-на хигиенски покрие за да се заштити вашата четка и чувајте го во форма и на вшмукување чаша закачалка што налага да се огледала.

Избор на купувачот..