• Ново
Partsam (10) Маркер/Царинење Светлина 2 Prong Кабел & Гума Grommets
zoom_in

Partsam (10) Маркер/Царинење Светлина 2 Prong Кабел & Гума Grommets

DEN 474.48

Износ
check Во форма достапна за нарачката

2" Рамна Планината Гума Grommet Ќе треба да се вежба дупка за 2.25 инчен да се стави оваа grommet во.Користење со црвено и жолто 2" затворен круг LED царинење/маркер светла.Компатибилност : Се Вклопува 2" Круг Предводена Од Страна Маркери.ЗАБЕЛЕШКА : за подетални димензии, ве молиме да ги проверите деталите на слика 3;.Сето тоа започна во летото 2013 со едноставна, со храбра идеја : да се биде подобро авто делови.Со други зборови, не само подобро авто делови - подобар начин на вршење на работите.Нов вид на авто-компанија која работи рака под рака со корисниците за да се направи нешто неверојатно, нешто значајно.Сега PARTSam прерасна неверојатно да стане еден од водечките платформи за е-Трговија во резервни авто делови индустрија.Инвентар за Управување/Магацин & Исполнување – Со нашиот магацин наоѓа во Milpitas, Калифорнија, ние се грижиме за инвентар за управување за нашите производи.Ова заштедува производители простор, време, и главоболка.Автоматски Мулти-Канал на Продажба – Ние успешно ги рекламираат нашите производи на повеќе платформи и да се задржи на врвот рангирани здрава продавачот сметки, кои ги клиенти подготвени за нашите производи.Ние сме постојано проширување на нашата база на клиенти како што додадете повеќе продажни канали.Професионални Продавачот - Купувачите ќе се справи директно со нас во однос на прашања и грижи тие искуства со производи.Производителите не ќе мора да се справи директно со индивидуалните клиенти, но ќе ја доживее на придобивките на нивниот бизнис, кој е типичен win-win соработка.Сето тоа започна во летото 2013 со едноставна, со храбра идеја : да се биде подобро авто делови.Со други зборови, не само подобро авто делови - подобар начин на вршење на работите.Нов вид на авто-компанија која работи рака под рака со корисниците за да се направи нешто неверојатно, нешто значајно.Сега PARTSam прерасна неверојатно да стане еден од водечките платформи за е-Трговија во резервни авто делови индустрија.Инвентар за Управување/Магацин & Исполнување – Со нашиот магацин наоѓа во Milpitas, Калифорнија, ние се грижиме за инвентар за управување за нашите производи.Ова заштедува производители простор, време, и главоболка.Автоматски Мулти-Канал на Продажба – Ние успешно ги рекламираат нашите производи на повеќе платформи и да се задржи на врвот рангирани здрава продавачот сметки, кои ги клиенти подготвени за нашите производи.Ние сме постојано проширување на нашата база на клиенти како што додадете повеќе продажни канали.Професионални Продавачот - Купувачите ќе се справи директно со нас во однос на прашања и грижи тие искуства со производи.Производителите не ќе мора да се справи директно со индивидуалните клиенти, но ќе ја доживее на придобивките на нивниот бизнис, кој е типичен win-win соработка. 2" Рамна Планината Гума Grommet & 2 Prong Кабел 2" рамна планината grommet за Употреба со црвено и жолто 2" затворен круг LED царинење/маркер светла Пакет се вклучени : 10 x Гума Grommets & Кабел Имајте на ум : Овој оглас е за (10) Гума Grommes.И led светлата на сликата се само за референца.

Избор на купувачот..