• Ново
0 Жица 10FT ЦРВЕНА 10 FT Црна Сјајна Батеријата 10PCS Бакар 3/8 Прстен HEATSHRINK
zoom_in

0 Жица 10FT ЦРВЕНА 10 FT Црна Сјајна Батеријата 10PCS Бакар 3/8 Прстен HEATSHRINK

DEN 2206.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1/0 МЕРАЧ НА ЕНЕРГИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ. 20 FT 0 МЕРАЧ СТАНДАРД ЖИЦА/КАБЕЛ. 10 FT ЦРВЕНА 10 FT ЦРНА. 10 КОМПЈУТЕРИ БАКАР ПРСТЕН ТЕРМИНАЛИ 3/8 ДУПКА.X10 КОМПЈУТЕРИ ТОПЛИНА се СМАЛУВААТ 5 ЦРВЕНО 5 ЦРНА. 1/0 МЕРАЧ на ЕНЕРГИЈА за ПОЛНЕЊЕ 20 FT 0 МЕРАЧ СТАНДАРД ЖИЦА/КАБЕЛ 10 FT ЦРВЕНА 10 FT ЦРНА ВКУПНО 20 FT 10 КОМПЈУТЕРИ БАКАР ПРСТЕН ТЕРМИНАЛИ 3/8 ДУПКА X10 КОМПЈУТЕРИ ТОПЛИНА се СМАЛУВААТ 5 ЦРВЕНО 5 ЦРНА.

Избор на купувачот..