• Ново
Плажа морска ѕвезда и Школки Автомобил Пред Шофершајбната Покрие Количка за Автомобилската Шофершајбната Снег Опфаќа Мраз Guard Мраз Отстранување Wiper Стакло Смешно
zoom_in

Плажа морска ѕвезда и Школки Автомобил Пред Шофершајбната Покрие Количка за Автомобилската Шофершајбната Снег Опфаќа Мраз Guard Мраз

DEN 693.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

☆Универзална Големина За Повеќето Автомобили:Оваа големина на поклопецот е 57.9 x 46.5 инчи/147 x 118 см, кој е погоден за повеќето стандардни автомобили и CRVs. ☆☆Водоотпорен Обложени Ткаенина:снегот маска е направена од водоотпорен обложени ткаенина и се користи за да се покрие пред шофершајбната кога автомобилот е паркиран надвор.Слободни сте од стружење на паднатите лисја/прашина/мраз/снег во утринските часови.Зачувај вашето време да се исчисти. ☆☆☆Лесна Инсталација/Отстранување:Лесно & лесен за употреба, без алатка потребни за инсталација.Сигурно со страна клапи дизајн, ве спречи од испаѓање.Еластичен бендови од двете страни на производот да се користат за да се поправат rearview огледало на автомобил.Со 2 претходно биле вклучени на предниот крај, кои може да бидат поправени со вшмукување чаши.Опремени со 4 вшмукување чаши (вклучувајќи и две резервни вшмукување чаши). ☆☆☆☆Може да Се Користи Во Сите Сезони:шофершајбната маска може да се задржи снег /мраз /мраз надвор во текот на зимата, снегот нема да излегуваат во јавноста преку маска.Тоа ќе се обезбеди заштита од Сонце, УВ и да ја задржите вашиот автомобил кулер во лето.И чувајте ги остава на поклопецот во есен. ☆☆☆☆☆Преносни И Свитлива:автомобил шофершајбната сонцето shield е мек материјал кој може да биде укината.И испрати складирање кеса за да се олесни складирање во багажникот или задниот дел на возилото.Тоа е многу.ШОФЕРШАЈБНАТА СНЕГ ПОКРИЕ ГИ ЗАШТИТУВА ВАШЕТО ВОЗИЛО ШОФЕРШАЈБНАТА И WIPER НОЖЕВИ ОД СНЕГ, МРАЗ И МРАЗ, ТАКА ШТО МОЖЕТЕ ДА ПОЧНЕТЕ.И ЕФИКАСНО ГИ ШТИТИ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ВО СИТЕ ГОДИШНИ ВРЕМИЊА.Во Пролет : анти-песок, конзерванс прашина, анти-полен, анти-дрво, масло, анти-птичјиот измет, инсекти и животни канџи на автомобил штета.Во текот на Летото : анти-ултравиолетови, зрачење, анти-киселите дождови, анти-изложеност.Во Есен : фрост превенција, анти-мраз dew.Во Зима : блок снег и ладна мраз.ГОЛЕМИНА : 57.9 x 46.5 инчи/147 x 118 cm ACCESSORIES : 25*15cm drawstring џеб и 4 вшмукување cups WASHING ИНСТРУКЦИИ : рачно миење или благ машина за миење, не кајгана.СОВЕТИ : ве Молиме мерка на големината на вашиот автомобил пред да го купат.

Избор на купувачот..