• Ново
Macpherson Рамења Серпентина Пролет Компресори 300мм
zoom_in

Macpherson Рамења Серпентина Пролет Компресори 300мм

DEN 840.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

серпентина пролет компресор откажат од кован челик.тешки капка фалсификувани конструкција со заклучување копчиња одговара за macpherson рамења калеми spings замена и intallations.посебни повеќе завртка род 300мм во должина.Хексадецимален 21 MM одговара за клуч и ratchet клуч.држете carring случај unincluded за пониски испорака тежина.

Избор на купувачот..