• Ново
ZITAY PD Брз USB C до 2 Pin Машки Моќ Кабел, ZITAY Тип C USB Машки 2 Pin Машки Моќ Кабел за Безжични Камери за Видео Пренос Системи за Напојување
zoom_in

ZITAY PD Брз USB C до 2 Pin Машки Моќ Кабел, ZITAY Тип C USB Машки 2 Pin Машки Моќ Кабел за Безжични Камери за Видео Пренос Системи

DEN 672.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

USB C машки приклучок е PD брзо тип треба да работат со било која власт банка/моќ ѕид полнач или други моќ тули со PD брзо протокол USBC женски пристаништа.Моќ безжична видео предавател или камера преку PD брзо моќ банка, моќ конектор, извори на енергија.ZITAY непоколеблива заложба за најдобра услуга, квалитет и сигурност.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние нудиме услуги 24 часа на ден, 7 дена во неделата.Опис : Оваа власт кабел едниот крај е PD брз USB C приклучок и друг крај е 2pin конектор кој може да се користи за снабдување со енергија за да камери,безжични видео пренос системи или било кој друг уред на моќност 2pin женски.Надворешните извори на енергија(енергија банка/копче за полнач/моќ тули итн) треба да имаат PD брзо USBC женската порта.2pin приклучок интерфејс работниот статус излезниот напон е до 15 VDefault линија должина : 60cm, кабел должина може да се изменуваат од страна на вашите барања, ве молиме контактирајте zitay услуги на клиентите за детални информации.За ZITAY : ZITAY е камерата алатки производителот се лоцира во Шенжен Кина, од областа на камерата моќ решенија, камерата, мемориската картичка адаптери и high-end прилагодување на камерата додатоци.Производите се состојат од камерата надворешни батеријата, камера атарот на батеријата, разни видови на камерата енергетски кабли, камера замена на батерии, CFexpress Б Картичка за да SSD Адаптер, CFexpress картата за да ја SSD адаптер, CFast 2.0 да SSD adaper, и други високи крајот прилагодување на камерата колекции/апаратури/додатоци.

Избор на купувачот..