• Ново
Домот на Допир Професионални Спроведува Бафер,Избрани боја
zoom_in

Домот на Допир Професионални Спроведува Бафер,Избрани боја

DEN 404.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Производителот гаранција може да не се применува.Про Салон Квалитет.Супер казна ронки салон професионални и квалитетни нокти бафер. 400 / 220 (супер казна чакал).Погоден за нежно чистење природни нокти и избалансираат сите нерамни рабови.Мие и Долготрајни.Избрани боја.Опис на производот парична Казна ронки салон професионални и квалитетни нокти датотека.Идеална за обликување и мазнење на природни и вештачки нокти.Мие и долготрајни.180 ронки (црна страна со лого) е погодна за обликување построги ноктите, ноктите или вештачки нокти и 240 (обична црна страна) е идеална за обликување природни нокти и избалансираат сите нерамни рабови.На баласт на датотека и ги омекнува влијание врз вашите нокти за детски обликување, додека криви работ следи природни крива на ноктите и го прави поднесување брзо и лесно.Сет Содржи : 1 x Домот Допир Професионални Спроведува - Бафер.

Избор на купувачот..