• Ново
TOCOL [6 Pack] Компатибилен со Samsung Galaxy S21 5G 6.2 инчен - 3 Pack Калено Стакло Екран Заштитник и 3 Пакет на камерата Леќи на Камерата со Заштитник [Инсталација Рамка] HD Јасно Балон
zoom_in

TOCOL [6 Pack] Компатибилен со Samsung Galaxy S21 5G 6.2 инчен - 3 Pack Калено Стакло Екран Заштитник и 3 Пакет на камерата Леќи

DEN 1754.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Пакет се Вклучени] : Samsung Galaxy S21 5 G 6.2 инчен - 3 пакети калено стакло екран заштитник & 3 пакети на камерата леќи на камерата заштитник со прецизна ласерско сечење технологија нуди максимална екран покриеност.Заштита на вашиот екран од дневниот гребнатини, капка, испакнатини, нудејќи анти-отпечатоци и анти-отсјај, како и. [Надградба 10 X Воена Shockproof] Овој производ направен од 9 H супер силна воена експлозија-доказ стакло од Јапонија со работ зајакнување дизајн, тоа гарантира дека секој агол на екранот е заштитен.На екранот е преживеал дури и ако тоа паѓа од висина од 7 Ft. [Мазна на Допир Чувство] Напредно стакло материјал од Јапонија доаѓа со супер conformable чувство на допир.Допир и Одат дизајн, ви донесе подобро чувство отколку голи екран.Со нашите инсталација рамка, можете лесно може да се применат екран заштитник, онлајн инсталација видео е исто така на располагање за да пристапите во секое време и на било кое место. [Двојна Заштита] Ние обезбеди ќе го екранот за заштита и леќи на камерата заштита во исто време - Со Tocol 99% HD Јасно екран заштитник, непречено стакло површината и "Вистинскиот Допир" се чувствувам задржи светли, шарени квалитет на сликата.Објективот на камерата заштитник направени од супериорен 9 H калено стакло дека е нула и shatterproof заштита на вашата камера од гребнатини и високо влијание капки без да влијаат на вас преземање на слики/selfies. [Круг-часовна Услуга на Клиентите] : Ако наидат на проблеми со производот, или ако сте едноставно не се задоволни со купување на, ве молиме слободно да ни испратите е-пошта во прв пат, ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат, задоволни решение е ветено вечно.

Избор на купувачот..