• Ново
Нерѓосувачки Ракавица и Mitten Клипови - Boot Stirups Legging -1 Пар и 2 Пар Пакети
zoom_in

Нерѓосувачки Ракавица и Mitten Клипови - Boot Stirups Legging -1 Пар и 2 Пар Пакети

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Едно парче прилагодливи долго mitten клип.Заврши преку ракави на вашиот грб и да се прилагоди на совршена должина.Прилагодлив од 24-48 инчи.Доаѓа со два, па ќе имате доволно за 2 капути.Направени со НАЈСИЛНИТЕ еластична и највисок квалитет на материјали.Крајната решение да се закачите на ракавици и белезници да палта.НЕ СЕ ИЗМАМЕНИ ОД СТРАНА НА ЦЕНА - ВИЕ НЕ ЌЕ ВЕРУВАМЕ ВО КВАЛИТЕТОТ.ЕКСТРА ЈАКИ челик клипови и живописни бои еластична - совршено еластична чувар за белезници и ракавици.Најсилната потпора и еластична плус најдобра гаранција.Со толку многу бои да се избере од вас ќе бидете сигурни дека да се најде вашата совршена нијанса!Без разлика дали тоа да биде црна морнарица или повеќе!.Задоволство загарантирани!Најдобри Политика на Враќање и гаранција.Овие се апсолутно најдобар и најсигурен клипови!Ако вие или вашите малечки засекогаш губење на вашиот белезници дали скијање, да играат во снегот, или дури и оставајќи ги во училиштето, овие mitten и ракавица конектори прикачите на ракавици и белезници совршено!Тоа ќе ви заштеди многу влошување и време.Зачувај вашиот разум и вашите пари со еден лесен решение!.Сте се обиделе и се друго.Ова е решение Сте биле во потрага за.Кога сакате да знаете каде да се купат најдобар mitten клипови.Не гледам понатаму.Овие се НАЈДОБРИТЕ mitten деца за години и деца!Употреба на mitten клипови се стегне облека како панталони или кошули, се користи за панталони & leggings подигање ремени и клипови, и се разбира, да се обезбеди вашите ракавици и белезници да палта!Не само за големи за деца, mitten клипови за се и за возрасните премногу!!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Избор на купувачот..