• Ново
Worldoor Едноставна Селски Burlap Јута Елка Украси Hangings Дома Лак Садови Декорација Затворен Отворено Божиќ Украс Дрво Виси (Мешавина Боја)
zoom_in

Worldoor Едноставна Селски Burlap Јута Елка Украси Hangings Дома Лак Садови Декорација Затворен Отворено Божиќ Украс Дрво Виси (Мешавина

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Убава збир на природни burlap декоративни лакови - совршени за свадба оркестарот, мејсон тегли , подарок заврши , ќе се сретне лакови , Новогодишни елки ..ќе бидат убави акцент на било декорација, како и.Рачно изработени едноставна рустикален стил.Секој на лакови се безбедно поврзан со сребрена облога жица.Добро за декорација на Новогодишни елки, врати, ѕидови, столбови, ратан, свадба внатрешна или надворешна декорација, како стол, маса, садови, ѕидот, завеса, ограда, столбови, ратан, пергола итн.Само го користите екстра burlap string да се врзуваат тоа каде што сакате да се, дури и на вратот на вашето домашно милениче.Големина : 14*14 см (5.5 * 5.5 inch),Не може да биде 1-3 см грешка.Ве молиме имајте предвид, тие се само лакови, екстра burlap string ќе бидат потребни за да се врзуваат нив да објекти.Пакетот вклучува 10 природни burlap лакови.Убава збир на природни burlap декоративни лакови Големина : 14*14 см (5.5 * 5.5 инчи) Боја : Микс Боја Пакет : вклучува 12 природни burlap лакови.Широка Употреба : Совршен за свадба оркестарот, мејсон тегли , подарок заврши , ќе се сретне лакови , Новогодишни елки ..ќе бидат убави акцент на било декорација, како и.Лесен за Користење : рачно изработени едноставна рустикален стил.Секој на лакови се безбедно поврзан со сребрена облога жица.Украси : Добро за свадба внатрешна или надворешна декорација, како стол, маса, садови, ѕидот, завеса, ограда, столбови, ратан, пергола итн.Само го користите екстра burlap string да се врзуваат тоа каде што сакате да се, дури и на вратот на вашето домашно милениче.

Избор на купувачот..