• Ново
Деца 3D Relistic Печатени Дуксери за Момчиња, Девојки, Млади Аниме Маскирани Sweatshirt Pullover Блузи со Џеб
zoom_in

Деца 3D Relistic Печатени Дуксери за Момчиња, Девојки, Млади Аниме Маскирани Sweatshirt Pullover Блузи со Џеб

DEN 744.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.високо еластична, удобно, лесни, меки, кожни-пријателски. ♕ ГОЛЕМИНА - S=100, M=110, L=120, XL=130, ве Молиме да забележите големина информации во описот пред купување. ♕ ФУНКЦИЈА - 3 D двојно двострано печатени, Долг ракав, прилагодлив drawstring, пред кенгур џеб, pullover sweatshirt, круг јака, редовно се вклопуваат, лабава, спортски, уникатен и модерен модел, секојдневен симпатична стил. ♕ ПОВОД - Погоден за секојдневна, секојдневието, обичниот, спорт, работа, забава, клуб, одмор, одмор. ♕ ЦЕЛОСНА АТЛЕТИК FIT - Rib поврзана ракави & корселе прегратка на телото и да се обезбеди добра водат и издржливост.Додадете комфор и слобода на движење.Пред кенгур џеб е доволно длабоко за да се задржи вашите раце топли.

Избор на купувачот..