• Ново
FAKEME Selfie Светлина со Tripod Стојат Телефон Носителот Студио Осветлување за Видео YouTube Live Stream - 4.7 со Стенд
zoom_in

FAKEME Selfie Светлина со Tripod Стојат Телефон Носителот Студио Осветлување за Видео YouTube Live Stream - 4.7 со Стенд

DEN 2128.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【USB Напојува】USB порти може да се користи со повеќе уреди, како лаптоп, КОМПЈУТЕР , USB полнач, AC адаптер итн. 【Прилагодливи Tripod Стојат】Алуминиум Легура tripod носителот со прилагодливи брави и пондерирана tripod основа за зголемена стабилност, се протега од 19.5" да 43.3". 【LED Светло】доаѓа со tripod стојат LED : 40 парчиња; Стојат одвиваат Висина 22cm / 8.7 инчен, виткање висина : 17.7 cm / 7.0 инчен - 4.7 Големина : Надворешниот Дијаметар : 4.7 инчен; LED : 72 парчиња; Стојат одвиваат Висина 22cm / 8.7 инчен, виткање висина : 17.7 cm / 7.0 инчен - Прилагодлив 4.7 Големина : Надворешниот Дијаметар : 4.7 инчен; LED : 72 парчиња; Стојат одвиваат Max.Висина 110cm / 43.3 инчен, виткање висина : 49.5 cm / 19.5 инчен - Прилагодлив 7.6 Големина : Надворешниот Дијаметар : 7.6 инчен; LED : 80 парчиња; Стојат одвиваат Max.Висина 110cm / 43.3 инчен, виткање висина : 49.5 cm / 19.5 inch Your задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

- Interface:
1/4 universal
- Power:
0.1W-10W
- Voltage:
5v
- Power cord length:
200cm
- Material:
ABS+Acrylic + Aluminum alloy
- Ring light bar:
32 white light beads, 32 warm light beads
- Colour:
Black
- 3.6 Size:
Outer Diameter
- 4.7 Size:
Outer Diameter
- Adjustable 4.7 Size:
Outer Diameter
- Adjustable 7.6 Size:
Outer Diameter
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Избор на купувачот..