• Ново
Оглавник 3-Ниво Бамбус Чевли Рек Клупата, Чевли Решетката за Плакари, Чевли Решетката за Entryway, Чевли Рек Организатор и Бања Клупата (Brown)
zoom_in

Оглавник 3-Ниво Бамбус Чевли Рек Клупата, Чевли Решетката за Плакари, Чевли Решетката за Entryway, Чевли Рек Организатор и Бања Клупата

DEN 2359.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Простор за заштеда и Компактен; Сличен на подигање на лента, овој 3-ниво чевли решетката е дизајниран да испорача повеќе од она што редовно складирање кутија може да; Тоа доаѓа со доволно простор за складирање до 6 пара на чевли и повеќе; Тоа исто така може да куќа други канцеларија и апарати за домаќинство предмети за својата погодност.Здрав и Стабилен; Изработени од 100% природни третирани бамбус, ова трајни чевли рек исто така може да работи како чевли клупа што може да трае со години, Со димензии на 27.6 x 11.42 x 17.7 инчи (Dxšxv), оваа дрвени чевли клупата може да го носи и до 300 кг и е стабилна доволно да служи како седиште додека да се стави вашите обувки.Влага-отпорни и Мултифункционален; за Разлика од тоа да биде чевли рек организатор, оваа eco-friendly мебел, исто така може да се користи како тоалет клупата бидејќи на своите рѓа-доказ метални навртки и влага-отпорни својства; Ова може да послужи како дополнителен простор за складирање, седиште, и парче корисна бања опрема за дополнителна помош и поддршка, додека за капење.Лесен и Лесно да се Чисти; Со тежина од 4,2 килограми, може да се донесе овој бамбус чевли rack во затворен простор или го прават тоа на отворено за чевли клупата како што е загарантирана да биде компактен и лесен; ниско-одржување структура и дизајн го прави чистење бриз за сите.Естетски Привлечен и Лесно да се Соберат; Овој едноставен-да-соберат убава бамбус чевли решетката може да работи како бамбус растенијата стојат, чевли решетката за плакари, и чевли решетката за entryway; Има слобода да го ставите било каде, бидејќи овој мал клупата е згодна стил може да одговара и како надополнување на било кој класичен или модерен современ дом за внатрешни работи.На Оглавник 3-Ниво бамбус чевли рек клупата е дел од убави мебел за класична и модерна современа куќа за внатрешни работи.Мерење 4.2 килограми со димензии на 27.6 x 11.42 x 17.7 инчи (Dxšxv), ова може да биде entryway чување на клупата, чевли рек организатор, бамбус туш клупата, отворено чевли клупата, и чевли рек клупата.Овој здрав и влага-отпорни бамбус чевли рек исто така, може да куќа други канцеларија и предмети за домаќинството без преземањето премногу простор.

Избор на купувачот..