• Ново
КУП КУКА ЗАВРТКА ВО UNSHOULDERED ВКУПНА ДОЛЖИНА 50MM, МЕСИНГ ПОЗЛАТЕН (пакување 1000)
zoom_in

КУП КУКА ЗАВРТКА ВО UNSHOULDERED ВКУПНА ДОЛЖИНА 50MM, МЕСИНГ ПОЗЛАТЕН (пакување 1000)

DEN 6349.92

Износ
check Во форма достапна за нарачката

купот на кука.завртки со кука.дувачкиот завртка кука.Купот на куки во различни стилови, големини и бои.Мерки за должина на shouldered купот на куките се земени од рамото на веѓата на кука но за unshouldered куки големината qouted е во должина од врвот на завртката на веѓата на.

Избор на купувачот..