• Ново
Машини Делови Европскиот Стандард Склопување Водич Железнички за 4060/8840R/4040/40160 L:1200-2550mm Алуминиум Алуминиумски Профил Гравирање Машина (Боја : 40160, Водич Должина : 1300м
zoom_in

Машини Делови Европскиот Стандард Склопување Водич Железнички за 4060/8840R/4040/40160 L:1200-2550mm Алуминиум Алуминиумски Профил

DEN 775.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Само за вработените со професионални вештини е дозволено да ја користите.Пакетот вклучува : . 1pc 4060/8840 R/4040 Seal бразди на двете страни/4040 Double слот/4040 Right агол/40160 L=1200-2550mm.Ве молиме кликнете на сликата за да изберете модел сакате.

Избор на купувачот..