• Ново
Еластична Mitten Клипови Тесни Ракавици Клипови за Години, за Бебиња, Деца и Возрасни
zoom_in

Еластична Mitten Клипови Тесни Ракавици Клипови за Години, за Бебиња, Деца и Возрасни

DEN 311.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СОВРШЕН РАКАВИЦИ РЕШЕНИЕ : ќе се најдат себе си секогаш во потрага куќата за Ракавици, додека работи на училишниот автобус, или оди скијање?НАЈДОБРИТЕ и НАЈЛЕСЕН начин се Одржи Mitten Клипови кои ќе се обезбеди Ракавици остане во прилог на грб.ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Погоден за клип и исклучува и неговата должина е околу. 7.5 cm/ 3 инчи.Рака ја задржи својата еластичност по користење, осигурајте се дека вашиот белезници нема да се изгуби и не може да одговара со твоите различни тимови лесно.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : клипови се со висок квалитет полиран метал.Пластични внесува внатре клипови се како заби кои го прават клипови тесни за да се задржи белезници или ракавици во место.На еластична бенд е изработени од ткаени полиестер, не е лесно да се кавгата, растеглив и здрав, сепак ќе се задржи добра еластичност по употребата.ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : Суштински елементи за деца, кога децата се игра на отворено, на mitten клипови може да ги задржи или капи прилог на облека, што не ќе се грижи за нивните ракавици или капи на косата.ШИРОКА ПРИМЕНА : Можат да бидат применети во многу предмети, ракавици, капи, фустани, кошули, јакни, ски-лифт карта, куче стомак бенд, чаршаф сврзувачки елементи, троседот лист сврзувачки елементи ,подигање на ремени итн.Mitten Клипови Материјал : не ' рѓосувачки челик и еластична лента.Mitten Клипови Големина : прибл. 12.5 cm/ 4.9 инчи.Mitten Клипови Еластична Рака Големина : прибл. 7.5 cm/ 3 инчи.силна mitten клипови еластична ракавици капи клипови за бебе, деца, години, момчиња, девојки и возрасни Широка примена : Можат да бидат применети во многу предмети, ракавици, капи, фустани, кошули, јакни, ски-лифт карта, куче стомак бенд, чаршаф сврзувачки елементи, троседот лист сврзувачки елементи ,подигање на ремени итн.Лесен за користење : Погодно за клип на и надвор, на рака ја задржи својата еластичност по користење, осигурајте се дека вашиот белезници нема да се изгуби и не може да одговара со твоите различни тимови лесно.Практичен дизајн : Суштински елементи за деца, кога децата се игра на отворено, на mitten клипови може да ги задржи или капи прилог на облека, што не ќе се грижи за нивните ракавици или капи на косата.Спецификација : Големина : прибл. 7.5 cm/ 3 инчи "Zkptops" бренд има за цел да донесе бескрајна забава за секој gilrs момчиња жените и мажите во секојдневниот живот.Во оваа цел, ние ги направи сите ефект да се развијат разни новина, добро направени ,висока вредност производи.

Mitten Clips Material:
stainless steel and elastic strap

Избор на купувачот..