• Ново
Аква Ionizer Делукс 7.0 | Вода Ionizer | Алкална Вода Филтрација Систем | Произведува pH 4.5-11.0 Алкална Вода | До -800mV ORP | 4000 Литри На Филтер | 7 Вода Settings
zoom_in

Аква Ionizer Делукс 7.0 | Вода Ionizer | Алкална Вода Филтрација Систем | Произведува pH 4.5-11.0 Алкална Вода | До -800mV ORP |

DEN 1332.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

7 Здрава Вода Опции : 4 ionized алкална постојано променлива; 1 не-ionized прочистена; 2 ionized кисела мемории.Напредни 7-Electroplate Технологија : 7 platinum обложени титаниум, долг живот, трајни, енергетски ефикасни плочи.Вграден-во Активен Јаглерод Вода Филтер : Долг живот, hi-tech филтер ја чисти во текот 1,585 гал.на вода и трае до една година.Авто-Чистење : Единица чисти себеси со обратен поларитетот по секоја употреба и авто-плоча за перење себе секој 10.5 гал.Дополнителни Карактеристики : Целосно променлива 4.5 до 11 p H; OPR Спектар +600 до -750m V; интуитивен позадинско осветлување на LCD, 5-годишна гаранција. 7 Здрава Вода Settings.Произведува p H 4.0 да 11.0 Алкална Вода.Антиоксиданс потенцијал -800 до +1000 ORP.ХИДРАТ – Зголемување на Вашата Способност да Останете Хидрирани.СТИМУЛИРАМ – ја Зголемува Вашето Ниво на Енергија.Се БОРИ против СЛОБОДНИТЕ РАДИКАЛИ, – Заштита на Вашите Здрави Клетки.DETOXIFY – Помош во Отстранување на Токсините.Го НАМАЛУВА ТЕЛО КИСЕЛОСТ – Биланс на Вашиот Тела p H Ниво.Ја ВРАЌА ЕЛЕКТРОЛИТИ – Replenishes Витални Минерали и Електролити.Аква-Ionizer Делукс 7.0 Алкална Вода Ionizer може да се направи значаен прилог на вашето семејство.Ionized алкална вода создава природни антиоксиданси (намалени ORP нивоа) и поддржува подобра хидратација, заедно со други здравствени придобивки.Оваа атрактивна и за квалитет-изградена единица од Воздух Вода Животот доаѓа опремен со се што ви треба за брзо и лесно за инсталација на вашата кујна, купатило, или нови простории тапа.На Аква-Ionizer Делукс 7.0 е и стилски и интуитивен за користење, инсталира во само неколку минути со лесно да се следат дијаграм, инструкции и сопственикот прирачник.Ќе биде производство на чиста, vitalized, антиоксиданс-богата алкална вода за пиење во рамките на записник за поставување.Има Аква Ionizer Делукс 7.0 намалува пластичен отпад и треба да купите флаширана вода за пиење, обезбедување на вкусни свежи антиоксиданс богата со вода за пени на доларот.

Избор на купувачот..