• Ново
HooHero Чиста Завеси Drape Peony Цвет Шема Род Џеб Печатени Tulle Transperent за Живеење Деца Момче Соба Спална соба Вратата-CS1118C1FFCRD15263-2153(1 Панел, W 52 x L 63 инчен, Pink6)
zoom_in

HooHero Чиста Завеси Drape Peony Цвет Шема Род Џеб Печатени Tulle Transperent за Живеење Деца Момче Соба Спална соба Вратата-CS1118C1FFCRD15263-2153(1

DEN 383.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Полиестер Направени на сигурен полиестер voile, нашата чиста завеси drapes може да сончева светлина и свеж воздух преку додека обезбедување на приватност во вашиот дом;Тие се убави, елегантни и природни; го Трансформира изгледот на вашата внатрешни простори со ставање копии панели насекаде во вашиот дом, од дневната соба и спалната соба windows да лизгачки патио врати; Тие се направени за секојдневниот живот;Пакет се Вклучуваат : 1 панел завеса, W52x L63, W52x L72, W52x L84, W52x L90, W52x L95, W52x L102, W100x L84, W100x L95, W100x L102 панел;се Грижи инструкции : Машина за миење ладно, нежно циклус, не кајгана, собори сува ниска, светлина железо како што е потребно;Само се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања пред да нарачате или по добивањето на производи, ќе ни биде мило да ви помогне;Надевам дека ќе има добар шопинг искуство во нашата продавница!.

Избор на купувачот..