• Ново
XIAZHOU Преносни Виткање Количка Електрична инвалидска Количка Пренослив Уред Регистрирани Далечински Батеријата Напојува инвалидски колички
zoom_in

XIAZHOU Преносни Виткање Количка Електрична инвалидска Количка Пренослив Уред Регистрирани Далечински Батеријата Напојува инвалидски

DEN 519.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Лесно складирање - складирање лесни виткање столици, без демонтажа.Електрична инвалидска количка може да биде укината во рок од 5 секунди, тоа е многу компактен, за повеќето мали багажникот.Рачка под седиштето, лесно го крена.Удобно терен - ергономски и удобно дизајн.На инвалидска количка може да се управува во тревата, песок или снег, и има долго траење на батеријата и амортизер за да се подобри возење удобност.Има остри радиус, остра кривина лесно.Лесно патување - лесни за чување и транспорт, има виткање, лесен дизајн и лесно да се носат.Таа има отстранлив седиште маска и седиште под седиште перница со сила седиште, лесен за чистење.Моќен мотор - вози моќен мотор.Понатаму се состои лост лесно отстранливи кабелот за напојување може да биде лесно да се отстрани и да се ставаат на десно или лево.Издржливи и стилски - интелигентни авиони алуминиум рамка, вклучувајќи појавување footstool.Овој тип на електрични колички се многу лесни и издржливи, одржување слободни.Се пресели и се става во десно или лево.Димензии : 970 * 670960mm Seat висина : 520mm Seat Ширина : 410mm Armrest висина : 200mm/> Back висина : 410mm Weight (со батерија) : 33kg Motor : 24 V250 W2 Front тркала Спецификации : 190mm Rear Спецификации : 398mm.

Избор на купувачот..