• Ново
EPPENSTEINER MN-11400G10P Директни Осветленост за EPPENSTEINER-11400G10P, од не ' Рѓосувачки Челик
zoom_in

EPPENSTEINER MN-11400G10P Директни Осветленост за EPPENSTEINER-11400G10P, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 8707.44

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : номинална должина : 20.0-Инчен. 10-Micron.Произведени во сад.Карактеристики : номинална Должина : 20.0", 10-micron, 304 од не ' рѓосувачки челик жица mesh медиуми, Buna заптивки.Овој производ е произведен во сад.

Избор на купувачот..