• Ново
Пожарникар Американското Знаме Прашка Crossbody Ранец Торба за Мажи Жени, Лесни Еден Прашка Торба Ранец за Градите Crossbody
zoom_in

Пожарникар Американското Знаме Прашка Crossbody Ранец Торба за Мажи Жени, Лесни Еден Прашка Торба Ранец за Градите Crossbody

DEN 1315.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Димензии : 13 X 3.9 X 7.5 Инчи.На Рамо, Рака И Задниот Дел Е Направен Од Дише Материјал, Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Патува, Пешачење И Така Натаму.Специјално Дизајнирани За Велосипедизам / Пешачење / Travel / Кампување; Користење На Здрав Анти Automatic-Out-Тока, Преземање На Сите Продукти На Леснотија И Да Уживате Во Пријатна Патување.Оваа Градите Торба Има Сите Мобилен Телефон Модели, 7.9 Инчен Ipad Мини, Копчиња, Паричници, Кредитни Картички И Други Податоци.Специјално Дизајниран За Мали Сврзувачки Елементи На Рамо, Рака За Клучеви; Страна Торбичка За Сончање Спреј,Кока-Кола,Тенок Шише За Вода Или Чадор.Никогаш Не Одат Копа За Вашиот Телефон Во Долниот Дел На Вашата Торба.Никогаш Повторно Ќе Го Вашиот Iphone/Паметен Телефон Падне На Грбот Фармерки Џеб.Тоа Има Голема Флексибилност.Можете Да Го Користите И Како Градите Пакет И Торба.Исто Така, Тоа Може Да Се Носи Во Предниот Или Задниот Дел На Телото.Тоа Е Совршен За Одење/Патувањето/Велосипедизам/Пешачење/Музеите/тематски Паркови И Секојдневно Користење.Исто така, Тоа Е Голем Дар За Секого.Материјал Опис Полиестер Композитни Платно (100% Полиестер) Производ Перформанси Тоа Е Направен Од Високо-Густина Twill Композитни Ткаенина, Која Е Удобно На Допир, Практични И Добро Поддржана, Лесни И Издржливи.На Лак-Форма Изглед Моменти Cuteness И Не Може Да Одговара На Било Која Од Вашите Тимови.Тоа Не Само Што Не Е Практична, Но Исто Така И Добра Декорација.Дизајнирање На Вградени Во Џеб Ви Овозможува Да Се Стави Некои Мали Објекти И Мобилни Телефони, Итн., Што Е Погодно Да Се Преземат, Со Кои Се Подобрува Практичност На Кесата.Применливи Сценарија Многу Погодна За Секојдневно Патување, Појавување Да Креирате Форми, Итн.Додатоци Структура Еден Голем Капацитет Главниот Џеб Со 2 Печ Џебови Внатре.Прилагодливи Crossbody Рака (60-118cm).Инструкции За Перење Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака, Се Исуши Природно, Не Bleach, И Не Треба Да Железо.

Избор на купувачот..