• Ново
WANDF Количка за Лесни Ранец Трајни Отпорен на Вода Патуваат Пешачење Packable Daypack за Мажи Жени
zoom_in

WANDF Количка за Лесни Ранец Трајни Отпорен на Вода Патуваат Пешачење Packable Daypack за Мажи Жени

DEN 350.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Најлон обвивка.Патент затворање.КОЛИЧКА & ЛЕСНИ- тежи само 0.6 фунти, и лесно да се свитка во малиот џеб и се одвиваат тоа кога ќе се постигне патување дестинација.Вие исто така може да го користите како се носат на торба за вишокот на елементи, за да се избегне прекумерна тежина-багаж трошоци.Се одвиваат големина е 12.6 x 5.1 x 15.8 инчи.Количка за големината само 5.1 x 7.5 инчи.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & МУЛТИ ОДДЕЛ- Главната преграда е доволно голем да носите она што ви треба кога сте на отворено или патување.Еден пред патент џеб и левата страна џеб одлична за брз пристап, како што се водич книги и скапоцености предмети.Десната страна мрежа џебови за шишиња со вода или чадор.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ- Прилагодлив ремени може да се вклопи вашето тело правилно и удобно сите-ден употреба.Материјалите се направени од јак и здрав отпорен на вода најлон, не е лесно да се биде изгребани или искинати може да се обезбеди трајност за секојдневни активности.ИДЕАЛЕН ЗА- Wandf свитлива ранец се унисекс и погодна за разни активности, вклучувајќи пливање, пешачење, ден екскурзии, кампување, спорт практики, преку ноќ останува, одмор, патување, јога, работи, шопинг.Клучни Карактеристики На Производот.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ- Оваа количка ранец е совршен за било каков вид на внатрешен или надворешни активности.Лесно се одржа сите ваши фитнес или туристички објекти.WANDF Количка за Лесни Ранец наменета за секојдневна употреба или краток ден за патување и туризам, работи и како се носат-на, ден-патување пакет или packable daypack.Во прилог на својата пространа главната преграда, ранец карактеристики пред патент џебови за помали предмети, внатрешен џеб, и два странични џебови за брз пристап како водич книги, шише за вода или чадор.

Избор на купувачот..