• Ново
Висок Сиера Fatboy Ранец - Лесен и Компактен Студент Ранец
zoom_in

Висок Сиера Fatboy Ранец - Лесен и Компактен Студент Ранец

DEN 959.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ripstop влакна обезбеди исклучителни солза сила на ткаенина, додека одржување на тоа лесни.Печати на враќање превозот етикета.ГОЛЕМИ, ПОВЕЌЕ ОДДЕЛ ДИЗАЈН : можете да чувате вашиот таблет во одредена таблета ракав; чувајте ги вашите работите организирано со премиум организатор оддел; повеќе zippered џебови се одржи од суштинско значење предмети во место, со лесен копче фоб за вашиот копчињата.На рамо ремени се поместена да ви даде удобност и леснотија при носење.ПРИЛАГОДЛИВ, ПОМЕСТЕНА РАМО РЕМЕНИ; Висок Сиера е Fatboy ранец е дизајнирана за да ви дадат удобност и леснотија на водење; со прилагодливи, поместена рамо ремени кои ги распределуваат тежина рамномерно на рамената.ПРЕД ZIPPERED ДОДАТОК ЏЕБ со USB ПОРТА : Висок Сиера Fatboy ранец доаѓа со предна zippered додаток џеб за да ги зачувувате вашите помали додатоци; вклучува USB приклучок и внатрешен кабелот торбичка; удобно да се наплаќаат до вашиот телефон додека сте во движење.Неговите големи, мулти-оддел за дизајн вклучува одредена таблета ракав, премија организатор оддел со повеќе џебови, корисна копче фоб да се одржи вашите клучеви, zippered мрежа џеб, пенкало џебови, и lidded медиуми џеб за вашиот мобилен телефон или некои други gadget.На Fatboy Ранец е мал и круша-форма.Чувајте вашиот таблет во одредена таблета ракав; чувајте ги вашите работите организирано со премиум организатор оддел; повеќе zippered џебови се одржи од суштинско значење предмети во место, со лесен копче фоб за вашиот копчињата.Телото Димензии : 19.Тоа е одличен функција за детето ручек ранец.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Овој состав создава водоотпорен слој кој ги држи уредот сув.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Тоа може да биде мала, но таа е преполна полни со страшни карактеристики.Тоа изгледа како мала дамка на грб кога се полни.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тежина : 1.Ремени, исто така, се прилагодливи, така што лесно може да се вклопи во вашиот големина.Капацитет : 39 L / 2382 сертификати во.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ИЗДРЖЛИВИ, RIPSTOP ТКАЕНИНИ : оваа Висока Сиера ранец е направен со 600 D и Мини-хексагонални Duralite ткаенина давање торба исклучителни солза сила, додека одржување на тоа лесни; исто така, има водоотпорен слој, кој го штити од влага.Не се лизга рамо влошки во прилог на рака исплати тежина рамномерно на вашето рамо додека патуваат.За да се спречи ремени од извртување, вртливата клип е во прилог на крајот на секоја рака.Не се доведуваат во прашање со Високиот Сиера Fatboy ранец.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Висок Sierras Fatboy ранец е дизајнирана за да ви дадат удобност и леснотија на водење; со прилагодливи, поместена рамо ремени кои ги распределуваат тежина рамномерно на рамената.Пред zippered додаток џеб вклучува USB приклучок и внатрешен кабелот торбичка одржување на вашиот галантерија и други вредни предмети, сигурна и безбедна.Брендот има ништо против плус големина луѓе.Оваа Висока Сиера ранец е направен со 600 D и Мини-хексагонални Duralite ткаенина давање торба исклучителни солза сила, додека одржување на тоа лесни; исто така, има водоотпорен слој, кој го штити од влага.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Со голем број на шарени дизајни за да изберете од, тоа го прави голем ручек ранец за деца.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.КУЛ и ЖИВ ДИЗАЈН ИЗБОРИ : Високо Сиера Fatboy ранец е мала, круши во облик на ранец достапни во неколку различни различни комбинации на бои; со своите мали димензии и различни боја избори, тоа го прави голем ручек ранец за деца.

Избор на купувачот..