• Ново
HANDAFA Унисекс Разиграните Далеку Една Торба Аниме Cosplay Прашка Ранец Секојдневен Daypack(Роберт)
zoom_in

HANDAFA Унисекс Разиграните Далеку Една Торба Аниме Cosplay Прашка Ранец Секојдневен Daypack(Роберт)

DEN 1423.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина на : (L)33×(W)19.5×(H)8cm.Мала, но се заврши.Дизајн на Јапонски аниме фанови,љубители на Разиграните Журка.Погоден за мажи,жени, момчиња и девојки.Материјал : Платно.Направени од високо квалитетен материјал од водоотпорен, солза-отпорни и абразија-отпорни.Структура : Главни торба, странични џебови,патент џеб и mazzanine џеб.Поместена назад : Удобно сунѓерот во рамо, рака и назад за да направи да се чувствувате удобно и лесен.Услуги на клиентите : 24 часа на интернет.Ве молиме контактирајте со нас ако имате било каков проблем.HANDAFA Унисекс Разиграните Далеку Една Торба Аниме Cosplay Прашка Ранец Секојдневен Daypack Size : (L)33×(W)19.5×(H) 8cm.Материјал : Платно.Направени од високо квалитетен материјал на солза-отпорни и абразија-отпорни.Структура : Главни торба, странични џебови,патент џеб и mazzanine џеб.Поместена назад : Удобно сунѓерот во рамо, рака да направи да се чувствувате удобно и лесен.Убав Подарок : Убав подарок за луѓе што сакаат како роденденски подарок.Топло подарок за вашата девојка на Денот на Вљубените.Повод : Пешачење, џогирање, возење велосипед или со секојдневно носење.Кога вежбате, тоа е добар избор за да се донесе тоа.

Избор на купувачот..