• Ново
Dakine Сесија 8L Велосипед Хидратација Ранец-Жените, Сиера Фосилните
zoom_in

Dakine Сесија 8L Велосипед Хидратација Ранец-Жените, Сиера Фосилните

DEN 2301.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Жените Специфични Одговара. 2 L / 70oz Hydrapak резервоарот.Phaser залак вентил.Дише Проток на Воздух backpanel и рамо ремени.Надворешни прилог ремени.Жените Сесија 8 L е лесен, компактен хидратација пакет со назначени места за складирање трага essentials.Жените специфични одговара на овој лесен пакет обезбедува минимални менувањето и рамномерно распоредени тежина, додека дише проток на воздух, задниот панел и рамо ремени се задржи кул излезе на патеката со минимизирање на топли места.Жените Сесии продавници 2-литри на вертикална хидратација, плус карактеристики посветен руно обрабени " очила со џеб, внатрешни организатор џебови, како и дополнителни безбедносни карактеристики.Останете лесен и компактен надвор на патеки со женската Сесија 8 L велосипед пакет.

Избор на купувачот..