• Ново
Тренерот на Жените Pennie Ранец (SV/Суфицит)
zoom_in

Тренерот на Жените Pennie Ранец (SV/Суфицит)

DEN 5332.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Рафинирани камче кожа.Внатре zip, мобилен телефон и мултифункционален џебови.Drawstring и предвремени затворачи, ткаенина обвивка.Се справи со 2 1/4" капка.Надвор snap џебови.Прилагодливи рамо ремени. 12 1/2" (L) x 12 1/4" (H) x 5 1/2" (W).

Избор на купувачот..