• Ново
Buybai Обичај Ранец Торба Knapsack за Колаж Студент Кактус Шема
zoom_in

Buybai Обичај Ранец Торба Knapsack за Колаж Студент Кактус Шема

DEN 431.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Ранец Околу Димензии]15inch(L)x4.2inch(W)x10.7inch(H),Дише и удобно,сунѓерот мрежа материјал за да се олесни деца грбот и рамото,Прилагодлив поместена рамо ремени за cushioned удобност,трајни и удобен за носење.ДИШЕ И УДОБНО РАМО, РАКА : рамо појас се состои од армирано-бисер памук перница материјал, кој може ефикасно да се ослободат од притисок на рамениците.Прилагодливи поместена рамо ремени со cushioned, трајни и удобен за носење.Усвојување на Високо Квалитетни двонасочна Патент.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Една од главните голем патент внатрешниот џеб и на двете страни мрежа џебови.Овој студент ранец е доволно голема за да се вчита вашиот книги, ручек кутија, молив кутија, чаша вода, чадор. 15 инчен училиште книга торба-Тоа е одличен избор, како подарок за вашите деца назад на училиште.Погоден за Сите Прилики : Можете да ја однесе на училиште,колеџ,шопинг,спорт,пешачење,велосипедизам,кампување,патување и сл. [МОДЕН ДИЗАЈН]Живописни 3 D печатење дизајн, око-фаќање и импресивен; За повеќе прилагодено дизајн, ве молиме да пребарувате Buybai Ранец или посетете ја нашата продавница. [100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА]Buybai обезбедува 100% задоволни сервис и гаранција.Било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви понуди задоволителни решенија.Buybai е интернационален онлајн Продавачот.Сите наши производи се направени од страна на нашата фабрика .Нашите производи се одликуваат со децата училишни торби, ручек кеси, drawstring кеси, жените чевли, долна облека на жените , жените кеси, жените бански костуми perfect, жените фустани, жените блузи, мажите чевли и така натаму.Ние може да ви понуди висок квалитет на производи со добра вредност.Ние сметаме дека нашите производи се многу удобно и стилски и се надевам дека ќе стори, исто така.Ако имате било каков проблем, ве молиме ни e-mail прво.Посветени сме да ви ги понудиме најдобрите производи и услуги.Карактеристики : - Трајни лесни ранец, мазна двојно патентите. - Воздушна перница појас сметководствена систем, се Згусне дише рака дизајн,удобно да го носите. - Модата персоналните ранец, погоден за деца торба за на училиште,отворено патувања,итн - вистински бојата на чантата можеби различни од сликата се прикажани поради различни екранот на екранот или како одраз на светлината кога снимање. - 0.5-1cm грешка на мерење е разумен спектар поради различни мерни методи.Мулти-цел : Персоналните стилски изглед, идеален за употреба како bookbag, rucksack, schoolbag, и неформални daypack за на училиште, на работа, викенд оклопни, повремени патување, сали за вежбање, пешачење,секојдневно се користат, кратко патување итн.За Големина на : - [Ранец Околу Димензии] : 15inch(L)x4.2inch(W)x10.7inch(H) За Материјал : - Висок квалитет полиестер За Перење : - НЕ за перење со топла вода. - Измијте Одделно да се избегне боење. - Висат да се исуши.Пакет се Вклучени : 1 X Мода Ранец.

Избор на купувачот..