• Ново
Симпатична Бувови на Гранка Личен Повик Daypack Торба со Името Сопствен Туристички Ранец Bookbag за Човекот Жена Девојка Момче Подароци
zoom_in

Симпатична Бувови на Гранка Личен Повик Daypack Торба со Името Сопствен Туристички Ранец Bookbag за Човекот Жена Девојка Момче Подароци

DEN 863.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина : 11.8"(L) x 5.51"(W) x 17.72"(H) x 5.9"(Страна Капка).?Модни дизајни, подготвеност за училиште користат и дневни секојдневен ранец.Материјал : Направен од 1200 D високо квалитетен водоотпорен најлон, трајни и модерен£тоа?Може да ги заштити содржините на вашиот schoolbag од добивање влажни во дожд.Повеќе џебови за носење лаптоп, ipad, врзива, книги, облека, и пред џеб продавници други мали нешта.Ремени се прилагодливи за да се олесни притисокот на рамената, на перница со висока пропустливост материјал, никогаш не покривајте пот кога ќе го носат долго време, исто така, нема да се уморни.Повеќенаменски Ранец : Ова е мулти-цел ранец,не само што може да се користи како еден неврзан ранец, патна торба,книга торба,плажа торба, пливање торба,но, исто така, може да биде за пешачење,кампување,отворено, спортски викенд getaways, шопинг, велосипедизам,салата,велосипедизам, датира, итн.Вашите девојки и момчиња да го користите во секое време и секаде!.Добредојдовте на прилагодено вашиот личен име Повик?ранец,Совршен подарок за вас и вашата сакана.¡ïSize : 11.81 x 5.51 x 17.72 инчен (Dxšxv)?Модни дизајни, подготвеност за училиште користат и дневни секојдневен ранец.¡ïMaterial : ?Високо-квалитетни Материјали : Погодна за девојки и момчиња ранци,со користење на 1200 D висок квалитет најлон ткаенина (водоотпорен материјал),која не бледнее,без мирис,трајни,еколошки и безбедност.?Ова може да се заштити вашиот интерни предмети од drizzle.?¡ïProduct Функции и Карактеристики : ?Лесно да се избрише чисти, издржливи.Повик ранец е ергономски,со прилагодливи и монтажни рамо ремени.Дише и удобно сунѓерот мрежа материјал за да се олесни грбот и рамото,Прилагодлив поместена рамо ремени за cushioned.Ранец избор на високо-квалитетни двојно мазна патент дизајн затворање, по неколку pulltest да се осигура дека вие користите процес нема да се појави на било заглавени или да ја паузирате phenomeno.Внатрешниот главната преграда за учебници или облека и еден одделени laptopp торбичка.Персоналните име прилагодување, како идеален подарок за возрасен или дете,може да се користи за на училиште или на повик за патување.Нашите ранец е совршена за човекот жена момчиња и девојки.?тоа може да се како училишна торба,lapto торба,ден торба,секојдневен ранец daypack за спорт,пешачење,патуваат,кампување,шопинг и сл.?Тоа е совршен за роденденски подарок, ден на мајката подарок за денот на таткото на подарок,ноќта на вештерките подарок, подарок за денот на благодарноста, божиќ подарок, нова година на подарок,Денот на Вљубените подароци.?¡ïPurchasing Белешки : ?Тоа е не може да се избегне дека ќе добиете ранец со некои мириси од оригиналниот материјал како што тоа е сосема нов.?Мирисот ќе исчезнат ако место ранец во слободно циркулираат воздухот за 2-5 дена.??Ако имате било какви прашања ве молиме да контактирате со услуга, ние ќе ви обезбедиме со најголем број на задоволително решение.?Ви благодарам многу за вашата доверба!??Најдобра цена опција.?Кликнете на "ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА" копчето Денес!?.

Избор на купувачот..