• Ново
Моќ Acoustik RZ1-1500D 1500W Класа D Monoblock Засилувач, Црна
zoom_in

Моќ Acoustik RZ1-1500D 1500W Класа D Monoblock Засилувач, Црна

DEN 2058.72

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1500-Вати max моќ, 600-Watt RMS на 4-ohm, 900-Watt RMS во 2-ohm. 2-Ohm стабилна класа D Monoblocks.MOSFET PWM напојување.Мал, Компактен 4.75" широк шасија. 2-Ohm стабилна класа d monoblocks.Mosfet pwm напојување. 50-250 Hz променлива 12 Db ЛП Crossover. 10-50 Hz променлива 12 Db subsonic Crossover.Високо Ниво На Текст.

Избор на купувачот..