• Ново
Hifonics ZTH-3225.1 D Зевс Тета Компактен Моно Канал Автомобил Аудио Засилувач (Сребро) – Класа D Засилувач, 3200-Watt, Одборот Електронски Crossover, Изградена-во Бас Контрола, Бас Да
zoom_in

Hifonics ZTH-3225.1 D Зевс Тета Компактен Моно Канал Автомобил Аудио Засилувач (Сребро) – Класа D Засилувач, 3200-Watt, Одборот Електронски

DEN 4560.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КЛАСА D ЗАСИЛУВАЧ - Класа D топологија која како рбет обезбедува висока ефикасност со голема енергија и мала меморија.Оваа моно засилувач беше изграден за возење subwoofers и subwoofer системи, одржување највисок квалитет на звукот, звукот на вашиот автомобил аудио.ИЗГРАДЕН ЗА МОЌЕН ЗВУК - Минимизирање на топлина со PWM MOSFET напојување обезбедување на стабилност преку PC одбор.Старата школа Hifonics алуминиум топлина мијалник одржува чувствувате топлина дисипација да се задржи вашиот автомобил аудио звучи мазна.КОНТРОЛА на ВАШИОТ АУДИО - Контрола на засилувач од излез со одборот електронски crossover да се прилагоди на специфичните фреквенции за звучници и subs.LED system protection ви овозможува да го следи преоптоварување и звучник недостатоци со осветлени индикатори.НАПРАВЕН ДА ТРАЕ - Ниско ниво на бучава preamplifier генерира максимална низок напон сигналот од извор единица, минимизирање на нарушување.Висока температура отпорност на влезови со хексадецимален завртки терминали овозможи безбедна конекција и ерозија се отпорни.ВИСОК КВАЛИТЕТ и ВРСКИ - Secure моделирани врска терминал за сите моќ, земјата и звучник конекции.Аглеста за олеснување на пристапот при создавање на чиста жица за управување со профилот, за да се задржи вашето возило во потрага чисти додека му оптимално моќ.Hifonics ZTH-3225.1 D ЗЕВС ТЕТА Компактен 3200 Вати Супер D-Класа моноблок Засилувач.

Избор на купувачот..