• Ново
Soundstream BXA1-10000D 10,000 Вати Класа D Monoblock Засилувач
zoom_in

Soundstream BXA1-10000D 10,000 Вати Класа D Monoblock Засилувач

DEN 6959.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дигитални Бас Реконструкција Процесор Вграден во.Димензии : 8. 125" W x 2. 125" H x 19. 75" Л Додава Влијание на Музика w/ Недоволни Под Бас. 27 Hz-63 Hz Променлива Центар/Издржам Фреквенција.Променлива Q/Ширина за да се Прошири или Тесен Опсег. 2. 5 V-10 V Излезниот Напон за Оптимални Бас Подесување.LED MAX БАС Индикатори за Предупредување на Екстремни Нивоа. 1-ohm Минимална Отпорност Monoblock Операција.Мост 2 Monoblocks Заедно за Двојно Моќ.MOSFET Напојување w/ Audiophile Одделение IRTM Transistors.Soundstream BXA1-10000 D Monoblock 3300 W RMS 10000 W Max Бас Еквилајзер Класа D Засилувач.

Избор на купувачот..