• Ново
ШЕФ R2000M 2000W Немири Monoblock Автомобил Аудио MOSFET Моно Засилувач+4 Ga Amp Комплет
zoom_in

ШЕФ R2000M 2000W Немири Monoblock Автомобил Аудио MOSFET Моно Засилувач+4 Ga Amp Комплет

DEN 3455.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. **Засилувач : **.НОВИОТ ШЕФ **R2000 M** 2000 W Немири Monoblock Автомобил Аудио MOSFET Моќност Засилувач.Вкупна Моќност : 2000 W.Max Моќ @ 2 Ohms 2000 W x 1. RMS Моќност @ 4 Ohms 500 W x 1. ГАЗДАТА **R2000 M** 2000 W Немири Monoblock Автомобил Аудио MOSFET Моќност Засилувач овозможува 2000 W на MAX моќ!Оваа Класа А/Б Засилувач карактеристики на MOSFET напојување, Мека, Пак, На Коло, Термички Преоптоварување & Говорникот Краток Заштита, Моќ & Заштита Led диоди, и Далечински Subwoofer Ниво на Контрола.ГАЗДАТА **R2000 M** 2000 W Немири Monoblock Автомобил Аудио MOSFET Моќност Засилувач може моќ било кој автомобил аудио апликација!Оваа заврши **засилувач инсталации за полнење** доаѓа со сите кабли, конектори и додатоци ќе треба да ги жица вашиот amp лесно.Овој засилувач жици комплет доаѓа со 4-мерач, високо-тековната енергетски кабли со 315 мулти-заробени бакар, ЕМИ изолирани РКА аудио кабли со максимална површина за контакт поврзете со ексклузивен В.М Аудио барел зафат, на никел-обложено со висока отпорност на 60 AGU осигурач за носител со ексклузивни 4-мерач максимална жица-да-површина прилив directivity и многу повеќе.Оваа **засилувач инсталации за полнење** исто така доаѓа со сите инсталација на хардвер ќе треба да имате на вашиот amp и работи во помалку време. ![alt text][1] [1] : https : //www.vminnovations.com/sys/resource.ashx?guid=6088617e844b4420a69def16beba86bb.

Избор на купувачот..