• Ново
Наследството LA1270BK 2700 Вати Моно-Блок Класа-D Засилувач (Црна)
zoom_in

Наследството LA1270BK 2700 Вати Моно-Блок Класа-D Засилувач (Црна)

DEN 1492.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1 x 2700 W Max Излез моноблок.Целосно Прилагодливи Електронски Crossover.Променлива Бас Поттик - (0-12d B @60 Hz).Мека Го Вклучите/Исклучите Коло. 2 Ohm Стабилна. 1 x 2700 W Max Излез Целосно Прилагодливи Електронски Crossover Променлива Бас Поттик : (0-12d B @60 Hz) Мека го Вклучите/Исклучите Коло 2 Ohm Стабилна Двојна MOSFET PWM Напојување Променлива се Здобијат со Контрола Далечинско вклучување На Тешки Алуминиум Легура Топлина Мијалник Hi/Lo Ниво Molex влезна Моќност & Заштита Л. Д. Г ' s S/N Сооднос : >95d B Фреквенција Одговор : 40-150 Hz THD : .

Избор на купувачот..