• Ново
Xerox 675K70584 Трансфер Појас за Phaser 6280
zoom_in

Xerox 675K70584 Трансфер Појас за Phaser 6280

DEN 4800.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вистински Xerox 675 K70584 печатач трансфер појас.Работи со Xerox Phaser 6280. Xerox одржување елементи се дизајнирани да се задржи вашата Xerox на опремата ефикасно и доставување на најдобар квалитет.Xerox Phaser 6280 Трансфер Појас.Xerox одржување елементи се дизајнирани да се задржи вашата Xerox на опремата ефикасно и доставување на најдобар квалитет.

Избор на купувачот..