• Ново
3 Пакет Лесно да се Носат Складирање Ремени, Тешки Складирање Ремени за Кабли, Црева и Јажиња, Продолжување Кабелот Организатор со Рачка за Базен Црева, Градинарски
zoom_in

3 Пакет Лесно да се Носат Складирање Ремени, Тешки Складирање Ремени за Кабли, Црева и Јажиња, Продолжување Кабелот Организатор со

DEN 880.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1.ღ[РЕМЕНИ ГОЛЕМИНА Триаголник тока стил(Висат снег или кабелот јаже внатрешна употреба); Индустриски круг кука стил.Добар помошник за организирање на вашите гаража, магацин, за складирање барака, работилница, брод, RV, итн.Можете да ја промените различен стил според вашите потреби. 3.ღ[СИЛНА ЛЕПЛИВОСТА & ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ ] Продолжување кабелот држач за на рака се направени од високо квалитетна тешки-должност најлон материјал, кој би можел да сноси држи на 132 кг/60 килограми!Имаме тестирани овој трајни кабелот за складирање ремени пред спонзор дека тоа може да носи кофа 15kg вода една ноќ, па немојте да се грижите за квалитетот проблем. 4.ღ[ОРГАНИЗАЦИЈА & СКЛАДИРАЊЕ НОСАТ ФУНКЦИЈА] Не грижете се за жици или црева заплетка во аглите, кога ќе имаме складирање ремени, што може брзо и лесно да ги организирате вашите гаража, простор за складирање, магацин, работилница, RV, итн.Дојде со лесен сметководствена се справи со тоа, лесно пакет, го организира и го носат вашиот излет опрема. 5.ღ[MULTIFUCTIONAL ЕДНОКРАТНО КОРИСТЕЊЕ] Оваа складирање ремени не се само лесно да се откажам долги кабли и жици внатрешна гаража или простор за складирање, но, исто така, може да биде реализирана надворешна употреба, може да обновливи за време заедно, вредноста за пари, ние исто така имаат сигурен по-продажба на услуги.Добредојдовте на нашата продавница.(U. С Патент.сите права се задржани.).ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ FOLIV СКЛАДИРАЊЕ РЕМЕНИ. Рачни и виси во една, можете да го земете со вас кога ќе патуваат. Напредно висок квалитет, Што може да носи тежината на кофа со вода, и е стабилна и не ќе падне. Сигурен по-продажбата на услугата, ако имате било какви прашања, ние ќе го реши проблемот за вашата што е можно.

Избор на купувачот..