• Ново
Кабел Стеги,Setber 260 Компјутери Најлон Пластични Р-Тип на Стеги за Кабел со Завртки 1/4 5/16 3/8 1/2 3/4 1 Клипови сврзувачки елементи Асортиман за Кабелски Канал -6 Големина -Ц?
zoom_in

Кабел Стеги,Setber 260 Компјутери Најлон Пластични Р-Тип на Стеги за Кабел со Завртки 1/4 5/16 3/8 1/2 3/4 1 Клипови сврзувачки елементи

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Најдобрата Комбинација】- Постојат вкупно 260 парчиња најлон Р-тип на кабел се стега во 6 големини : 1/4" 5/16" 3/8" 1/2" 3/4" 1".Овие големини содржат речиси 6 најчесто користените димензии во нашиот живот, како што се ТВ канапи, рутирање кабли, моторни санки жици, LAN кабли, Ethernet кабел, компјутерска и електрична енергија кабли , биро ѕид кабли. 【Различни големина】- Погоден за најчестите големина жици,Постојат шест видови на жица избор на големини : 50 Компјутери 6.4 милиметри(1/4"), 65 Компјутери 8.4 mm(5/16"), 60 Компјутери 10.4 mm(3/8"), 50 Компјутери 13.2 mm(1/2"), 25 Компјутери 19mm(3/4"), 10 Компјутери 23mm(1").Вкупно 260 Компјутери клипови. 【 Лесен За Употреба】 - Само треба да се стави на жица во круг дупка, и ги заостри жици со една завртка.Брз и лесен.Не само да се заштеди време, но исто така да ја зачувате вашата енергија.Од тогаш натаму, организирање на вашиот простор станува дел од торта за вас.Покрај се, тие може да се користи постојано. 【 Висок Квалитет】 Направени од најлон пластика, стареењето отпорност, отпорност на корозија, ладно отпор, УВ отпор, заштита од пожари, оган оценка достигне до 94 V-2. Па,Тоа е многу издржливи, и добар помошник заслужуваат да ги поседува. 【Широко се Користи】Може да се користи за управување со различните електрични кабли, најчесто се користи во електрични, електронски, клима уред, електрични кутии, компјутер за фиксно ожичување.Може да се одржи жица или неколку жици според жица е дијаметар.Боја : Црна.

Избор на купувачот..