• Ново
10 Парчиња Продолжување Кабелот Носителот, Складирање Ремени, Еластична Продолжување Кабелот Организатор Тешки-Должност Кука и Јамка за Дома, Продавница, Гаража, Б?
zoom_in

10 Парчиња Продолжување Кабелот Носителот, Складирање Ремени, Еластична Продолжување Кабелот Организатор Тешки-Должност Кука и Јамка

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Нашите продолжување кабелот носителот на висока густина ткаат, направени од издржлив најлон (ПА) материјал, со висока механичка сила и добра цврстина.ОРГАНИЗАТОР & СКЛАДИРАЊЕ - Со помош на нашите продолжување кабелот организатор, ќе можете брзо да се организираат гаражи, магацини, складови, хопс, чамци, итн., да се направи средина повеќе уредни и чисти.ЗДРАВ И ОБНОВЛИВИ - Нашиот тим, ремени се направени од 900-denier најлон материјал и метал grommet, издржлив и силен што може да се употребуваат, добар помошник во вашиот живот.ШИРОК БАРАЊЕ - Проширувањето да се користи за складирање може да се користи дома, продавница, гаража, брод за складирање на кабелот, жица, кабел ремени, црева, јаже, итн., бескрајни користи!.ГОЛЕМИНА на ИНФОРМАЦИИ - Нашиот мозок ремени се во пакети од 9, вклучувајќи 10pcs x 10inch x 1.5 inchheavy складирање појаси.Направен од супер здрав и времето-отпорни најлон материјал.Силно слатка, потешки да се откажам црево или алатка без да се грижиш за паѓање.Одлично решение за складирање и организација : .Веќе не треба да се грижите за жици и црева зад аголот, само треба да бидат опремени со нашите продолжување кабелот организатор, лесно да управуваат и да ги ослободат вашите животната средина.Можете брзо да ги организирате вашите гаража, магацин, работилница, брод, и др.Тие се многу погодни за организирање и зачувување на жици, кабли, јажиња, црева, итн.Тоа ќе биде добар помошник за вашиот прекрасен живот.Големина : Голема & Медиум.Боја : Црна.Пакетот вклучува : .Се уште се грижиш за нередот, кабли, црева, итн.правење на вашиот живот неуредна?.Нашите продолжување кабелот носителот ќе донесе правилност и удобност во вашиот живот.Карактеристики : .Направен од супер здрав и времето-отпорни најлон материјал.Силно слатка, потешки да се откажам црево или алатка без да се грижиш за паѓање.Одлично решение за складирање и организација : Не треба да се грижите за жици и црева зад аголот, само треба да бидат опремени со нашите продолжување кабелот организатор, лесно да управуваат и да ги ослободат вашите животната средина.Можете брзо да ги организирате вашите гаража, магацин, работилница, брод, и др.Тие се многу погодни за организирање и зачувување на жици, кабли, јажиња, црева, итн.Тоа ќе биде добар помошник за вашиот прекрасен живот.

Избор на купувачот..