• Ново
100 Пакет 1/2 инчи Јаже Светлина P-Стил Монтажа Клипови со Нерѓосувачки Челични Навртки, Кабел Клип Жица Стегач за Управување со Жица
zoom_in

100 Пакет 1/2 инчи Јаже Светлина P-Стил Монтажа Клипови со Нерѓосувачки Челични Навртки, Кабел Клип Жица Стегач за Управување со

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ВКЛУЧУВА - 100 најлон јаже светлина монтажа клип, 100 нерѓосувачки челик пан главата завртки.Држи да 1/2" дебело јаже светла.СИЛНА И РАЗНОВРСНА Вода и УВ отпорни, Отворено Клипови се одржи силно преку дожд, снег, лапавица и топлина; Не стареење и ' рѓа.Употреба на домашна и кујни, дек, скалите, патио, ограда, големиот настан и партии ПРЕДВОДЕНИ јаже светлина виси и Новогодишни елки светлина string итн.СÈ ШТО САКАТЕ - Висат отворено Божиќ украси, празник светла, LED светла, јаже светла, string светла, кабли, и кабли.Големина : кабелот клипови дијаметар е 1/2 инч, завртки е M4x14,кои се применуваат за повеќето од кабли,јаже светла.Customer Service : Ако имате било какви прашања, прашања или треба помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно. 30-ден парите назад гаранција за било која причина, 12-месечна гаранција за квалитет на прашања поврзани.Големина : 100 Пакет 1/2 инч.

Избор на купувачот..