• Ново
Продолжување Кабелот Носителот - Продолжување Кабелот Организатор 10 Парчиња 16 инчен Тешки Складирање Ремени со Триаголник Клипови DIIKAA (10 Парчиња)
zoom_in

Продолжување Кабелот Носителот - Продолжување Кабелот Организатор 10 Парчиња 16 инчен Тешки Складирање Ремени со Триаголник Клипови

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Научни Триаголник Клипови Дизајн】Својата надгради триаголник клипови дизајн овозможува таа да стане мулти-комунални производ.Можете многу лесно да се откажам овие продолжување кабелот организаторите само насекаде - како куки - или исто така можете да клип тоа врз банкарскиот огради, затворени очи кука, или јажиња, како и!Исто така, овој дизајн ви овозможува да се користи за складирање ремени наопаку да се сретне некој вид на потреби како по ваша желба!. 【Тешки Товарот Капацитет (50lbs)】Нашите складирање рака е произведен со совршена комбинација на супериорен квалитет, со Висока Густина Најлон Материјал и ' Рѓа Доказ триаголник клип, која нуди одличен товарот капацитет.Со голема одржување капацитет на 50lbs оди напред и да го откажам вашиот тешки алат, како и!. 【Мулти-Комунални Производ】 Не само што можете да го користите Тешки-Должност за Чување Ремени за вашиот молња продолжени кабли и цевки но исто така и за организирање на големи апаратот кабли и кабли, црева за миење, градина, базен и црева.Тоа е, исто така, препорачува да ги организирате вашите гаража и брод работи со најголема стабилност. 【Прилагодлива Големина】големината на нашата ремени е изведен откако со оглед на нејзината комунални фактор.Оттука, нашата ремени се 16 инчи долг кој ви овозможува да се спакува речиси сите видови на Мерач продолжени Кабли и Базен Црева.Ако сакате да ја заврши малата големина пакет, не грижете се со прилагодлива големина е способен да го рака канапи на различни должини да понуди што саканиот тела. 【Лесно Да Користат За Непречено Мобилност】 Тешки-Должност за Чување Ремени овозможува максимална погодност за транспорт на вашиот тешки црева и кабли.Само вметнете два прста преку триаголник клип за непречено вршење наместо да се држи целата проширување во вашата рака или раката.Без оглед на видот на кабли ќе се обидуваат да се организира, нашите Тешки-Должност за Чување Ремени е совршенство надвор подобрување кабелот организатор!Тоа ќе им даде целосна реконструкција со мешање твојот алатка соба со уредни изглед и tidily организиран гаража.Заборавете на било каков вид на неред, хаос, и средена низ собите и ја заврши својата задачи пред време.

Избор на купувачот..