• Ново
Кабел Стеги,Setber 485 Компјутери(235 Компјутери Кабел Стеги + 250 Компјутери Завртки) Црна Најлон Пластични Р-Тип на Стеги за Кабел со Завртки 1/4 5/16 3/8 1/2 3/4 1 Клипови сврзува?
zoom_in

Кабел Стеги,Setber 485 Компјутери(235 Компјутери Кабел Стеги + 250 Компјутери Завртки) Црна Најлон Пластични Р-Тип на Стеги за Кабел

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Различни големина】- Погоден за најчестите големина жици,Постојат шест видови на жица избор на големини : 50 Компјутери 6.4 милиметри(1/4"), 50 Компјутери 8.4 mm(5/16"), 50 Компјутери 10.4 mm(3/8"), 50 Компјутери 13.2 mm(1/2"), 25 Компјутери 19mm(3/4"), 10 Компјутери 23mm(1").Вкупно 235 Компјутери клипови. 【 Опремени Со Завртки】 Во Овој Комплет, ќе добиете 250 Компјутери Навртки, Завртки димензии : Дијаметар : 3 мм, Должина : 16 mm. 【 Лесен За Употреба】 - Само треба да се стави на жица во круг дупка, и ги заостри жици со една завртка.Брз и лесен.Не само да се заштеди време, но исто така да ја зачувате вашата енергија.Од тогаш натаму, организирање на вашиот простор станува дел од торта за вас.Покрај се, тие може да се користи постојано. 【 Висок Квалитет】 Направени од најлон пластика, стареењето отпорност, отпорност на корозија, ладно отпор, УВ отпор, заштита од пожари, оган оценка достигне до 94 V-2. Па,Тоа е многу издржливи, и добар помошник заслужуваат да ги поседува. 【Широко се Користи】Може да се користи за управување со различните електрични кабли, најчесто се користи во електрични, електронски, клима уред, електрични кутии, компјутер за фиксно ожичување.Може да се одржи жица или неколку жици според жица е дијаметар.Карактеристики : Материјал : Најлон Облик : Р-тип Боја : Бела Листа(Количина,Големина) : 50 Компјутери 1/4" 50 Компјутери 5/16" 50 Компјутери 3/8" 50 Компјутери 1/2" 25 Компјутери 3/4" 10 Компјутери 1" 250 Компјутери М3 x16mm Завртки Пакет вклучуваат : 235x R тип на кабел жица клип 250x Завртки.

Избор на купувачот..