• Ново
Кабел Клипови, 4 Пакет Кабел Организатор Кабелот за Управување со Жица Кабелот Носителот Користи за да се Организира Полначи Кабли, Канцеларија Биро, Ноќни Маси, Ав?
zoom_in

Кабел Клипови, 4 Пакет Кабел Организатор Кабелот за Управување со Жица Кабелот Носителот Користи за да се Организира Полначи Кабли,

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Се ЗАДРЖИ ВАШИОТ ДЕСКТОП ЧИСТА И УРЕДНА】Овој Кабел Клипови Кабел за Управување може удобно да се организира USB кабел за полнење кабел, слушалки кабел и други кабли ние ги користиме секој ден, да ги задржи сите неуредна кабли организиран!. 【МЕК МАТЕРИЈАЛ ЗАШТИТА КАБЕЛ】Нашиот мозок клипови кабелот rorganizer користење на висок квалитет со силиконска материјал, мека и трајни, анти-статички, па папочната врвка за управување со кабел организаторот може да го штити кабелот од се носи секој пат кога тоа е повлечен. 【СИЛНА ПАСТА】ставете површината на овој жица организатор жица за управување со е висока јачина на 3 M двострано лента, која има силна адхезија и не е лесно да падне.значи, ова Лепило кабелот носителот може да биде вметнат на површината на заеднички материјали како што се дрво, стакло, плочки, пластика и така натаму. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】На меки силиконски материјал на овој жица носителот систем може да биде свиткана до одреден степен, така што жица клипови кабел држач е лесно да се вклопи на површина на стан или криви објект.Вие само треба да се исчисти paste позиција и сува тоа да го испуштите. 【ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ】Ова биро кабел за управување со е дизајниран со дијаметар од 5 cm, нашиот секојдневен USB кабел сите може да се користи.ова можете да го користите кабелот организатор организира неуредна кабли, како што се канцеларија биро, преполни countertops, ноќни маси и автомобил внатрешните ѕидови, направи секојдневниот живот само малку полесно и повеќе организирани.Дали сте проблематични од фактот дека полнење крајот на мобилен телефон полнење кабел не може да биде фиксиран во едно место?Дали вашиот полнење кабел често падне на земјата и да се погледне околу секој пат кога ќе го користите?Дали сте проблематични страна на неуредна да се гледа на повеќе кабли за полнење?Со JBYAMUS овој компактен и интегриран кабел клипови кабел за управување, овие проблеми ќе биде лесно да се реши!Причина за да одберете кабелот организатор кабелот управување : A. рационализација форма и интегриран дизајн се и убави и практични.Користејќи еден од папочната врвка клипови или кабел организатор, ние може да се поправи на три кабли, се направи нашите десктоп чисто, уредно и убави, и понудата проштална да нередот.Б.Според голем број на статистиката, откривме дека жица организатор жица за управување со дизајн на 3 Места и 5 Slots е најзгодно за нашата секојдневна употреба, па започнавме со најдобрата комбинација сет на 3 Места и 5 Слотови кабел држач За задоволување на вашите потреби.В.Кабел за управување со кабелот носителот користи на силиконски материјал, па мекост не му наштети на кабел и може да биде свиткана до одреден степен, така што тоа може да биде вметнат на криви површина, како што се на централната конзола во автомобил.Г.На задната страна на биро кабел за управување со лепење површината користи 3 M двострано лента, која е лесно да се држи и не е лесно да падне!Пакет Се Вклучени : *2 X Три Места Кабел За Управување Со*2 X Пет Слотови Кабел За Управување.

Избор на купувачот..