• Ново
Ion8 Двапати Ѕид од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода - Вакуум Изолирани Течење Доказ Шише за Вода - се Вклопува Автомобил Купот на Носителите - За Фитнес, Кампување и По
zoom_in

Ion8 Двапати Ѕид од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода - Вакуум Изолирани Течење Доказ Шише за Вода - се Вклопува Автомобил Купот на

DEN 575.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% течење доказ вакуум изолирани од не ' рѓосувачки челик пијалоци шише со Thermo Shield.Чува топли пијалаци топла и разладени пијалоци ледените ладно, за неколку часа.хигиенски spout покрие завртува отворен со еден прст и се заклучува затворен за безбедност.vented мазна течен проток за истури-слободна употреба.ширина на пијалаци може да, тоа се вклопува во секоја чаша носителот или ранец надворешен џеб.Лесен за носење, на рака носат прстен куки на прст, грб кука или carabiner.нерѓосувачки челик е безбедна храна, мириси отпорни, чува содржината свежо и flavourful, и е лесно да се чисти.100% течење доказ 600ml (20oz) мириси слободни, лесно се отвори деца' шише за вода со lustrous метален заврши.Со off-центар spout и минимална навалите може да се види и да се движат како што пијат, додека сметководствената прстен ви овозможува да ја обеси на прст, грб кука или carabiner.Совршен тенок шише за вода за училиште, автомобил, канцеларија или за општа употреба on-the-go.Отворете овие пиење шишиња една рака со само еден допир и заклучете ги затворен за мир на умот кога фрлање во торба.Изработени од нерѓосувачки челик овој сестран пијалоци шише е отпорна на мириси, лесен за рака мие, и го задржува пијалоци свеж и полн со вкус.

Избор на купувачот..