• Ново
SENDESTAR 64OZ Шише за Вода со Spout Капак & Спорт Капак +64OZ Вода Шише Пиво Growler со Spout Капак & Слама капак за широко устата hydroflask шишиња, шарени Вакуум Изолирани 304 18/8 Нерѓосува?
zoom_in

SENDESTAR 64OZ Шише за Вода со Spout Капак & Спорт Капак +64OZ Вода Шише Пиво Growler со Spout Капак & Слама капак за широко устата

DEN 2207.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На шише за вода е двојно ѕидови и направен од висок квалитет на храна одделение 18/8 нерѓосувачки челик што не ќе се скрши.Надворешноста на вакуум запечатени област е натопена во бакар за дополнителна изолација.Бакар се намалува за пренос на температура, со додавање на уште повеќе изолација на вашиот шише.Оваа Growler Нема да излегуваат во јавноста.капак со рачка за лесно носење.Додека седите било каде во било температура состојба, вашиот ладни пијалаци ќе остане совршено разладени до 24 часа или вашето кафе или чај, ќе се задржи топло до 12 часа.Пиво growler 64oz (1/2 галон) носи над 5 шишиња од пиво; ако ја користите како шишиња со вода (изолирани) - оваа книга е доволно за вашата дневна хидратација.Да ја искористам оваа лесно да се носат преносни шише за вода додека пешачење, велосипедизам, шопинг или оставете го во канцеларијата.Додека седите било каде во било температура состојба, вашиот ладни пијалаци ќе остане совршено разладени до 24 часа или вашето кафе или чај, ќе се задржи топло до 12 часа.Изолираната шише за вода е одличен подарок за било кој повод.Изберете меѓу најпопуларните и издржливи во прав обложени бои на пазарот, Прав Грб работи со премиум изолација, што ја спречува кондензацијата од формирање на надвор од шише, за да ви дадат токму тоа што сакате во секојдневниот освежување на испорака систем.SENDESTAR има широк спектар на термос Колба и додатоци, како што се 12/24/32/40/64/87oz нерѓосувачки челик шишиња со вода, патент спорт и слама капаци.На SENDESTAR Тим нуди високо-квалитетни материјали, кои се занимаваат со клиентите и живот-време гаранција.SENDESTAR 64 OZ Шише за Вода со Spout Капак & Спорт Капак +64 OZ Вода Шише Пиво Growler со Spout Капак & Слама капак за широко устата hydroflask шишиња, шарени Вакуум Изолирани 304 18/8 Нерѓосувачки Челик.

Избор на купувачот..