• Ново
SENDESTAR 64 мл Вода Шише Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Течење Доказ Нерѓосувачки Челик Пиво Growler +Одговара Автомобил Чаша Носителот 32 оз Tumber—Широка Уста со 1xFlat Капа & 2xSpout К
zoom_in

SENDESTAR 64 мл Вода Шише Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Течење Доказ Нерѓосувачки Челик Пиво Growler +Одговара Автомобил Чаша Носителот

DEN 1480.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На шише за вода е двојно ѕидови и направен од висок квалитет на храна одделение 18/8 нерѓосувачки челик што не ќе се скрши.Надворешноста на вакуум запечатени област е натопена во бакар за дополнителна изолација.Бакар се намалува за пренос на температура, со додавање на уште повеќе изолација на вашиот шише.Широко устата, го прави лесно да се чисти, BPA-free капак, што значи дека тие се многу безбедни.4 капаци може да биде вклучен во било кое време, на Spout Капак е совршен за на плажа, кампување, на Flex Капа одговара за статистика и пешачење.Ова шише за вода доаѓа со највисока оценка 18/8 Нерѓосувачки Челик достапни кој е целосно отпорен на оксидација и корозија.Со двојно ѕидови вакуум изолација,SENDESTAR Вакум шише може да се задржи пијалаци ладни за 24 часа, и топла за 12 часа.Изберете меѓу најпопуларните и издржливи во прав обложени бои на пазарот, Прав Грб работи со премиум изолација, што ја спречува кондензацијата од формирање на надвор од шише, за да ви дадат токму тоа што сакате во секојдневниот освежување на испорака систем.Ќе добиете 1x 64 оз шише за вода,1x SENDESTAR 32 оз Шише за Вода,2x Spout Капак,1 x Flex капа,1 x Слама Капак,2 x Цевчиња, 1 x Слама Четка,Нашите грижете се-бесплатна доживотна гаранција и пријателски услуги на клиентите.Ако, поради некоја причина, не сте 100% задоволни со SENDESTAR, ние ќе издаде ќе целосна наплата или размена!.SENDESTAR 64 мл Вода Шише Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Течење Доказ Нерѓосувачки Челик Пиво Growler +Одговара Автомобил Чаша Носителот 32 оз Tumber—Широка Уста со 1x Flat Капа & 2x Spout Капак & 1xstraw капак & Носат Торбичка.

Избор на купувачот..