• Ново
YOUWEN Чаши Големи не ' Рѓосувачки Челик Супер Термички Шише за Вода Топлинска Кригла Геометриски Шише, Капацитет: 1500ml (Боја : Црвена)
zoom_in

YOUWEN Чаши Големи не ' Рѓосувачки Челик Супер Термички Шише за Вода Топлинска Кригла Геометриски Шише, Капацитет: 1500ml (Боја :

DEN 1701.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Чаши.Кафе.Термички Кригла.Рака Првенство.Вода Првенство. 1 Карактеристики : задебелена увеселителен парк, топлина и ладно изолација, еколошки материјали, durable2. Применливи места : канцеларија, дома, бар, ресторан, автомобил, отворено, дневна, кафе, чај house1. Материјал : двоен слој на 304 нерѓосувачки steel2. Топлина зачувување време : 12-24 hours3. Тежина : 1200ml : 835g, 1500ml : 893g, 1800ml : 962g4. Големина : 1200ml : 15.5x18cm, 1500ml : 15.5x20cm, 15.5x22cm5. Уникатен три-димензионална форма, фузија на светли и живописни комбинации на бои, едноставен, но не и едноставна.

Избор на купувачот..