• Ново
Јапонија Млечниот Пат И Бамбус Ја Напушти Сините Од Нерѓосувачки Челик, Шише За Вода Течење Доказ Вакуум Изолирани Термос Колба 16 Мл Вистински Кожа Завиткани Ги По?
zoom_in

Јапонија Млечниот Пат И Бамбус Ја Напушти Сините Од Нерѓосувачки Челик, Шише За Вода Течење Доказ Вакуум Изолирани Термос Колба 16

DEN 527.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Капацитет : 16 унци или 500 ml(10.2"h x 2.6"дијаметар).Материјал:изградена од 18/8 храна-одделение од нерѓосувачки челик, кој гарантира вашиот термос е издржлив, BPA free, и дозата не absore вкусови тоа е изложен премногу.Супер чисто внатрешни работи заврши спречува против мириси и дамки.Идеален за внатрешна и надворешна употреба.Животниот век е повеќе од 8 години.Совршен Печатење:надворешниот слој на купот е покриен со двоен слој за cowhide, што дополнително ја зголемува изолација перформанси на купот.Нано технологија на печатење се користи за да се направи целиот куп повеќе еколошки и убави, и на различни модели на стилови се направи на вашиот термос шолја повеќе истакнати.Нашите нерѓосувачки челик термос шишиња е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосипед трчање.Без разлика дали сте во вашиот дом, работа или на долги скокање, пешачење , трчање или било какви други активности на отворено.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било производ проблеми со квалитетот по приемот на стоката.Ние ќе се справи со тоа за вас во рок од 24 часа.Направи секој sip искуство.Како можеме да ја смените вообичаени работи кои треба да ги направи подобро?Како може да се додаде вредност на секојдневните моменти?Овие предизвици се возбуди и да се поттикнат нас да се создаде кул работи со значење.Вакуум првенство уста е внимателно полиран,подмачкани за заштита на усните, се доволно големи за да се вклопи во целата парче мраз.Купот е доволно голем да се одржи 500 МЛ вода.Вакуум првенство е тестиран и може да бидат постојано изолирани, за период до 24 часа, што ќе ви овозможи да се пие топла вода во секое време, насекаде.Struct вакуум првенство е дизајниран со капак од шолја и копчето е притиснато,тоа е многу погодно.На завртката е дизајниран со гајтан за да направи првенство покриваат потесен.Внатрешниот приклучок и од надворешниот поклопец се вградени во,и водата запечатување прстен е изграден во,да се спречи истекување вода.Погоден За Оваа вакуум првенство е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, анти-оксидација, анти-корозија, без деформација, не исчезнува, не BPA, безбедни и здрави.Без оглед на студентите,канцеларијата на работниците,деца и стари лица,тие ќе треба таков кригла да се донесе еден допир на топлина за нив.Оваа кригла е идеален за забава подарок,сувенир за компанија настан,награда за конкуренција,роденден денес,и повеќе.Ве молиме Белешки Укажуваат на тоа се мијат со рака во ладна вода.Поради разни фактори мерење,1-2cm мерење грешки и боја разлика дали е дозволено.

Избор на купувачот..