• Ново
PUTEARDAT 10 фунти dumbells на 2 - Гира Рака Тежина дома гира поставите фитнес Вежби Опрема за дигање Вежбање Опрема за Жени, Мажи (Црна)
zoom_in

PUTEARDAT 10 фунти dumbells на 2 - Гира Рака Тежина дома гира поставите фитнес Вежби Опрема за дигање Вежбање Опрема за Жени, Мажи

DEN 1175.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Атрактивни Мускулите】 : Совршен за користење во било која вежба или програма да го тонот и sculpt вашиот грбот, рамениците и грбот, вклучувајќи и кардио за поголем интензитет. 【Разноврсна тоа " безбеден за вас.На рачни тегови тегови дојде без собрание, само го извади потоа користете тоа, не ми се допаѓа други тегови, треба да се соберат.Овие карактеристики го прават вашиот вежби добие поедноставно и полесно.Barbell Сет Од 2 Хексадецимален Гума Гира Со Метални Рачки Пар На 2 Тешки Dumbbell Feature : 100% сосема нов и висок квалитет .Количина : 2 парчиња.Материјал : Леано Железо.Боја : Црна.Применливи сцена : насловна фитнес, фитнес клуб.Тежина : £ 10.Спецификации : Толку многу употреба : Со нашата мала единечна тежина, можете да се вклучат во секоја фитнес или сила за обука рутина.Дали поправка искинати , насочени кон стабилизирање на мускулите, или само сакаат да изгледаат одлично во твоите фармерки, оваа обука тежина е мора да.Толку многу места : Слободни тежини се од суштинско значење за да остане се вклопуваат затоа што може да ги користат секаде, секогаш.Со оваа вежба на телесната тежина, не треба фенси или професионална фитнес опрема.Употреба во вашиот дом, на отворено, во студиото, или во хотел.Толку малку време : Овие денови тоа е тешко да се најде време да се приклучат на една класа или .Со ова дома тренингот опрема, ќе заштедите значителна количина на време, додека се уште добивање на резултатите сте жедни.Ден 1 Фитнес рачни тежина значи дека нема повеќе оправдувања!Толку лесен за користење : Што е одлично за слободна рака тегови е дека, дури и ако сте почетник или нови вклопуваат начин на живот, тоа е едноставен за изведување вежби, кои се многу ефикасни и лесно да се научат, се бара само една рака тежина, а некои мотивација.Пакетот Вклучува : 2 парчиња×тегови.

Избор на купувачот..