• Ново
КООРДИНАТОР Гира Жените Фитнес Дома Мали Гира Фитнес Прилагодливи Тежина рака-Слабеење Губење на Тежината Опрема Децата Азија Бел Жени
zoom_in

КООРДИНАТОР Гира Жените Фитнес Дома Мали Гира Фитнес Прилагодливи Тежина рака-Слабеење Губење на Тежината Опрема Децата Азија Бел

DEN 227.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Гира тежина поставување опсег помеѓу 1 кг да 6kg пораст на тежината ви овозможува да го промените интензитетот на вежбање.Совршен за аеробна вежба.Мултифункционален гира-neoprene гира е идеален за силна одење, група вежба, bodybuilding, јакнење на мускулите, ослободување од стрес, физичката терапија и други општи вежби.Солидна леано железо направен од високо-квалитет леано железо core за подобрување на цврстина и цврстина.Цврст структура не ќе се скрши или да се наведнуваат по повторна употреба.Удобен; За лесна идентификација, нашите гира на различни тежини се имаат различни бои.Со тежина броеви се отпечатени на крајот, може лесно да најдете на гира сакате во еден куп.Мал и лесен, Ова гира само зазема мал простор.Со уникатен облик дизајн, можете едноставно да оџакот во аголот.Бренд : Other Material : Other Adjustable : Adjustable Dumbbell Категорија : пластични потопување гира.

Избор на купувачот..