• Ново
VIVITORY Прилагодливи Гира Тежина Сет, 1 Пар 11/20/28/37 Lbs Гира Поставени со Не се Лизга Neoprene Рачки, Сите Намена Мажите Тегови, Вежба во Собата за Домашна Теретана Канцелариј?
zoom_in

VIVITORY Прилагодливи Гира Тежина Сет, 1 Пар 11/20/28/37 Lbs Гира Поставени со Не се Лизга Neoprene Рачки, Сите Намена Мажите Тегови,

DEN 2154.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Прилагодливи Тежина】-12 отстранлив челични прачки од секоја гира, секој челик барови тежи 1.1 фунти, вкупната тежина (секоја гира) може да се прилагоди од 5.5-18.7 lbs.Можете да ја прилагодите на тежината со зголемување или намалување на челични столбови за да се задоволат потребите за обука. 【Ергономски Дизајн】- површина е покриена со 3 слоеви на лизга отпорни и водоотпорен TPR и Neoprene материјал, кој ви овозможува да се одржи безбедно и се грижете се-бесплатно, а тоа е на вашиот тренингот.Надгради крива облик на handlebar овозможува за подобар стисок така може да го подобри вашиот координација. 【Вежба во секое време Секаде】- надградена гира опрема е повеќе преносни и зазема помалку простор отколку целосна слободни тежина сет.Тоа лесно може да се чуваат во плакарот или под креветот кога не е во употреба.Тоа е многу погоден за дом, канцеларија, теретана, студио и бизнис патување!. 【Животот е Движење】- Оваа сите-во-едно гира ви овозможува да имате разноврсна тренингот.Тоа им помага да се обучуваат и да се зајакне вашиот Deltoid на мускулите, Pectoralis major, Biceps, Abs, Sternocleidomastoid мускулите и сл.Со ефективни масти горење фитнес опрема, телото обликување е прилично едноставен и лесен. 【1 Година Гаранција】- Било Производ Квалитетот на Нашите Производи, Ние Ќе се Обезбеди Навремена Услуга ПО ПРОДАЖБАТА.Па се Чувствуваат Слободни да ги Купите Нашите Производи.VIVITORY Прилагодливи Тегови Set-Сина.

Избор на купувачот..